Maciej Astramowicz

Aleksandra Melska

Sceniczną partnerką Macieja jest Aleksandra Melska studentka Akademii wychowania fizycznego we Wrocławiu. Od 2001 roku zawodniczka klubu akrobatycznego Aurum w skokach na trampolinie. W wieku 14lat rozpoczęła swoją przygodę z występami dla publiczności. Współpracuje z wieloma znanymi grupami w Polsce oraz za granicą m.in w Abu Dhabi, Wiedniu czy Berlinie cały czas pogłębiając swoje umiejętności i doświadczenie.

Maciej Astramowicz akrobata powietrzny, trener personalny oraz entuzjasta zdrowego trybu życia. Półfinalista II oraz V edycji programu „Mam Talent” (gościnny występ w finale). Swoje doświadczenie zdobył współpracując ze światowej klasy trenerami, reżyserami oraz choreografami. Prezentował się na wielu scenach krajowych jak i zagranicznych – od Portugali przez Hiszpanie, Szwajcarię, Anglię aż do krajów bliskiego wschodu m.in. Katar i Kuwejt. Pokazy w jego wykonaniu są niezwykle oryginalne, pełne ogromnej gibkości, siły oraz energii połączonej z niesamowitymi doznaniami emocjonalnymi.

Przepiękny pełen uczuć oraz emocji akt pary artystów otulonych jedwabną wstęgą kilka metrów nad ziemią.

Duet na szarfie

Szarfa

Podniebny taniec przeplatany dynamicznymi spadami, gibkością i precyzją ruchu.

Daj się porwać w krainę w której grawitacja nie obowiązuje.

Pasy

Nasze marzenie o lataniu zostało zrealizowane. Wysokie loty oraz niesamowita siła prezentowana podczas tego występu zapewnia niesamowite emocję.

Lina

Pęd, siła oraz wirowanie na wysokości. Ten zakręcony i szalony pokaz przyprawi cię o dreszczyk emocji.

Galeria

Kontakt

Maciej Astramowicz

Telefon: +48 604 237 833 (Polska)

e-mail:

Skype:    skorpikk

 

CV

PDF

eagle@eagleact.com

„Piękno należy wspierać, bo tworzą je nieliczni a potrzebuje wielu.”

J. W. Goethe